Sklady

Skladové osvetlenie VEKO Lighstsystems:

VEKO lištový osvetľovací systém je ideálnym systémom pre osvetlenie skladových hál a skladov všetkých kategórií. Svojou spoľahlivosťou, rýchlou montážou a flexibilitou prináša najviac výhod ako aj pre majiteľa skladovej haly tak aj užívateľa.

Otvorené sklady 

VEKO systém s veľkým množstvom optík LED a TL5 svietidiel je možno ideálne použiť napr. v veľkých vzdialenostiach od seba (cca 12m) či šetrí polovicu nákladov na montáž a na lištový systém. Veľké skladové priestory môžu využiť káblovo dovy systém na vrchu líšt VEKO a dodatočne umiestniť inú elektrickú kabeláž, dátové vedenia, rozhlas a podobne.

Uličkové (Rackové) sklady

špeciálne Optiky LED a TL5 svietidiel sú navrhnuté pre všetky výšky uzlíčkových skladov, neoslňujú ani pri priamom pohľade zo zeme na strop. V kombinácií s jednoduchým ale efektívnym systémom ovládania, senzormi VEKO a integrácie núdzového osvetlenia je VEKO systém ideálny pre takéto priestory. Vysoká životnosť svietidiel v hliníkovej liste umožňuje prevádzku 24/7.

Sklady s vyššou prašnosťou

VEKO ako jediný lištový systém je v kompletne v krytí IP54 a IP65. rôzne typy svietidiel sa dajú jednoducho umývať  a udržiavať aj v náročnejšom priestore.

Chladené sklady potravín od -30°C 

LED svietidlá systému Veko sú ideálnym svietidlo pre chladené sklady, kde trubicové TL5 a T8 majú problém správne fungovať a neefektívne HID high-bay svietidlá sa nedajú ovládať a je ich potrebné často meniť. Systém spĺňa všetky požiadavky štandardov HACCP.

Distribučné a triediace centrá

VEKO variabilitou svojho systému umožňuje osvetliť aj zložité distribučné centrá. LED svietidlá Veko majú vysokú mechanickú odolnosť /až IK10/, preto náročné mechanické zaťaženie pre VEKO svietidlá nie je problém. Variabilita a jednoduchosť presunu a vkladania komponentov systému umožňuje jednoducho v čase meniť ovládanie a intenzitou osvetlenia vo Vašom turbulentne sa meniacom sklade. Garantované kompatibilné náhradné diely po desaťročia.

„Picktowers“-nízke skladové uličky 

Web text: Veko vyvinulo špeciálne 26W LED svietidlo pre skladové uličky s výškou do 2,5m. v kombinácií so senzormi a núdzovým osvetlením je to momentálne najefektívnejšie osvetlenie pre takýto typ priestoru. Vysoká životnosť svietidiel v hliníkovej liste umožňuje prevádzku 24/7.

 

0
Connecting
Please wait...
Napíšte nám

Prepáčte, ale momentálne niesme online. Napíšte nám a my vám odpovieme.

Vaše meno
* Email
* Pošlite nám správu
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Vaše meno
* Email
* Describe your issue
Sme online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?