Verejné priestory

Verejné priestory

VEKO Lightsystems disponuje radov produktov lineárneho osvetľovacieho systému, ktoré sú vytvorené s ohľadom na dizajn a užívateľské pohodlie v iných ako priemyselných priestoroch. Lištový systém a jeho komponenty  je možné eloxovať alebo nafarbiť akýmkoľvek odtieňom hliníka alebo  farbou RAL. LED a TL svietidlá pre toto určenie majú optiky, ochranné kryty a reflektory s nízkym oslnením, vhodné pre takéto použitie. Vaše investičné a prevádzkové náklady zníž možnosť integrácie núdzového osvetlenia, riadenia a senzorov priamo do lišty, nie je tak potrebná iná elektroinštalácia. VEKO systém a jeho svietidlá je možné použiť v týchto priestoroch

Autobusové, vlakové stanice a letiská

VEKO systém je vhodné v takýchto priestoroch použiť kvôli jeho mechanickej odolnosti a možnosti integrácie rôznych systémov. Pre špeciálne projekty VEKO vyvinulo a vie vyvinúť unikátne riešenia so špeciálnymi dizajnovými a funkčnými vlastnosťami ako napríklad pre metro v Belgicku a VIP parkovacie domy na letisku v Amsterdame.

Parkovacie domy

Lištový osvetľovací systém VEKO disponuje vysokou variabilitou nastavení. Je do neho možné integrovať až 7+3+3 vodiče a z vrchnej strany poloziť ďalšie vodiče, nakoľko VEKO listový systém, ako jediný lineárny osvetľovací systém na svete, obsahuje rôzne typy káblovodov, pre dodatočnú kabeláž. na vrchnej strane osvetľovacej lišty. Do systému je možné integrovať senzory ale takisto aj parkovací systém obsadenosti parkovacích miest, kamery, signálne systémy a podobne.

 

 

0
Connecting
Please wait...
Napíšte nám

Prepáčte, ale momentálne niesme online. Napíšte nám a my vám odpovieme.

Vaše meno
* Email
* Pošlite nám správu
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Vaše meno
* Email
* Describe your issue
Sme online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?